Rodinný seriál Oteckovia prekvapuje divákov čím ďalej, tým viac, a to rozhodne v pozitívnom zmysle. Druhá séria je totiž plná milých prekvapení, zábavných scén a napätých príbehov. Tvorcovia vydarenej snímky o pestrom živote rodičov a ich detí tak môžu byť so sebou určite spokojní. 

Štyria oteckovia spolu s ich príbuznými a kamarátmi si už získali srdcia mnohých divákov. Okrem dospelých hercov sa však v Oteckoch nachádza aj veľa malých ratolestí, ktoré podávajú skutočne skvelé herecké výkony. Ako to už býva zvykom, láska rastie v každom veku, a tak sa ani mladé hviezdičky nevyhnú zamotaným situáciám a kolísavým vzťahom.

oteckovia

V poslednej epizóde sa odohrala scénka, ktorá prekvapila najmä fanúšikov detských postáv. Divákom určite neunikol fakt, že malý Max a rozkošná Julka majú medzi sebou veľmi blízke vzťahy a v detskej reči by sa dalo povedať, že sú do seba „buchnutí“. Všetko sa však zmenilo v jediný okamih, kedy sa malý nezbedník dal nahovoriť na poriadnu kulehu voči svojej výbornej kamarátke.

oteckovia julka

Po tom, ako Max Julke pred všetkými prilepil dlhé vlasy o stoličku, sa Tomášova dcérka poriadne nahnevala. Maxíka odrovnala slovami o definitívnom konci ich „vzťahu“, pričom na záver to malá slečna totálne zabila, keď svojmu parťákovi oznámila, že okamžite podáva žiadosť o rozvod. 🙂

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Celú scénku si môžete pozrieť vo videu

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: Instagram/Oteckovia, YouTube