Po tom, ako skončila v známej hudobnej šou SuperStar, kde jej víťazstvo uniklo len o malý vlások, sa odmlčala a akoby skrývala pred širokou verejnosťou. Za ten čas sa vydala, porodila dve deti, no dnes sa jej rodina rozpadá a s manželom sa bude rozvádzať.

Martina Šindlerová mala v čase prvej Superstar len sladkých 16 rokov, no jej famózny hlas ohuroval porotu i davy fanúšikov. Nečudo, že sa dostala až do samotného finále, v ktorom ju však pokorila Katka Koščová. Mladá talentovaná speváčka následne prekvapila vzťahom s takmer o polovicu starším členom vedenia STV Braňom Záhradníkom. Ich láska trvala 4 roky a o Martine nebolo chýru ani slychu.

Prišiel však rok 2008, počas ktorého sa v lete vydala za podnikateľa z Bratislavy Kamila, ktorému porodila syna a dcéru. Ich rodinná idylka sa však údajne končí, keďže manželia sa budú rozvádzať.

„Martina už nejaký čas nežije s manželom v spoločnej domácnosti. Myslím, že je to viac ako pol roka. Chystajú rozvod. Onedlho už oficiálne nebudú manželmi. Martina to však nechce riešiť verejne,” povedal zdroj pre Fakt24.sk.

Ďalšie informácie hovoria o tom, že Martina chystá návrat na pódia, pripravuje nové pesničky, a dokonca by sa mala čoskoro objaviť v relácii Adely Vinczeovej Chart Show.

Zdroj: Fakt24.sk, YouTube | Foto: YouTube, Facebook