Z plánovanej svadby najslávnejšej dedičky nič nebude. Zásnuby sú zrušené a o rozchode svedčí aj rapídny úbytok spoločných fotiek na súkromných profiloch. Čo ale bude so zásnubným prsteňom? Ohrdnutý ženích ho chce za každú cenu späť.

V dobrom aj v zlom si Paris Hilton (37) predstavovala svoj život s mladším priateľom Chrisom Zylkom (33). Ale ako to už u Paris chodí, nič netrvá večne – ani láska k fešnému mladému mužovi. Bohatá blondínka je tak po jedenástich mesiacoch opäť bez záväzkov, pričom po Chrisovi jej ostala len zubná pasta a prsteň za takmer 2 minióny eur.

Takýto šperk je do milovanej ženy nemalá investícia, a preto, keďže sa situácia medzi zaľúbencami zmenila, Chris žiada Paris, aby mu ho okamžite vrátila. Za rozchod totiž údajne môže predovšetkým ona.

Čo sa týka exfrajerov Paris Hilton, Američanka sa už po červených kobercoch prechádzala s backstreetom Boy Nick Carterom (38), s kolegom Fredom Durstom (48) alebo hercom Simonom Rexom (44). Chris tak zástup bývalých partnerov rozmarnej zbohatlíčky opäť rozšíril. Kto bude ďalší?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: gala.de | Foto: Instagram/peoplewebvip/BqabS7jHsac/alrojovivo/keliskayblog, Twitter