Láska tento rok nepraje mnohým párom slovenského šoubiznus. K osobnostiam, ako napríklad moderátor Andrej Bičan či speváčka Martina Schindlerová, ktorí sa rozvodového pojednávania zúčastnili len nedávno, sa najnovšie pridal aj známy herec a zabávač.

Rodina obľúbeného slovenského komika Juraja Tabačka, ktorého poznáme pod prezývkou Šoko, neprežíva aktuálne najšťastnejšie obdobie. Skloňuje sa v nej totiž slovo rozvod. Žiadosť mala po 17-tich rokoch manželstva podať Šokova manželka Klaudia, s ktorou vychovávajú dve deti – Jakubka a Adelku. To, že nejde len o klebetu, potvrdil pre PLUS7DNÍ aj samotný herec. „Áno, je to tak, dobre ste počuli. Manželka podala žiadosť o rozvod. Toto obdobie nie je najľahšie,“ vyjadril sa.

šoko tabacek

Avšak Juraj dúfa, že sa jeho vzťah s manželkou ešte utrasia a spoločnými silami ho zachránia. Prezradil, že je to medzi nimi oveľa lepšie než prednedávnom a darí sa im to opäť dávať dokopy. „Posúva sa to niekam a ten rozvod nebude asi finálny,“ dodal 39-ročný zabávač a my len pridávame, že dvojici držíme palce!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

šoko tabacek

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/tvjoj