Martin Šmahel patrí už niekoľko rokov medzi známe osobnosti v slovenskom šoubiznise. V posledných mesiacoch sa mu však podarilo poriadne zviditeľniť najmä vďaka účasti v jubilejnej desiatej sérii Farmy X. Známy Markizák si získal priazeň mnohých divákov, pričom si na kontroverznú reality show zaspomínal aj počas Vianoc.

Sympatický fitness tréner sa stal jedinou celebritou, ktorá sa prebojovala takmer do finále. Súťaž opustil po namáhavom dueli s odvážnou Karin Dvořákovou, ktorá mu dala riadne zabrať. Napriek všetkému ale sám priznal, že svoje pôsobenie v šou vôbec neľutuje a pre výber súperky do posledného súboja mal pádne dôvody.

Smahel Karin

Od veľkolepého finále ubehli už približne tri týždne, no zdá sa, že Šmahelov pobyt v rybárskej osade ešte stále neupadol do zabudnutia. Známy fešák totiž dostal od blízkych netradičný darček, vďaka ktorému sa mohol aspoň v myšlienkach na malú chvíľu znovu „vrátiť“ na statok.

Atraktívny markizácky moderátor sa prostredníctvom sociálnej siete pochválil krásnou pozornosťou od príbuzných – ku koncu roka obdržal chutne vyzerajúcu tortu, na ktorej sa vynímal originálny nápis „FARMÁR ROKA 2018“.  „Najdôležitejšie je, že mám skvelú rodinu. Tú najlepšiu. Takto ma potešili ešte aj na sklonku roka,“ okomentoval bývalý farmár roztomilú fotku. Je vidieť, že Martin mal zo sladkej farmárskej maškrty veľkú radosť – takéto ocenenie si predsa nevyslúži každý. :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

martin smahel

Zdroj/Foto: Instagram/Martinsmahel