Martin Šmahel prežíva na farmárskom statku veľmi náročné obdobie. Po tom, ako verejne prehovoril o problémoch zo svojho súkromného života, ktoré sa týkajú jeho priateľky či malej dcérky Mii, sa musí znovu popasovať s ťažkými emóciami. Ostatní farmári mu to zjavne neuľahčujú a známeho fitness trénera poriadne skúšajú!

Šmahel posledné dni prežíva akúsi krízu. Po dlhom pobyte mimo civilizácie sa v ňom zrejme niečo zlomilo, pretože začal čoraz častejšie riešiť veci, ktoré ho v živote trápia. Najnovšie mu dáva zabrať aj jeden z farmárov – ten sa ho dotkol len jedinou dobre mierenou poznámkou. Reč je o Milanovi Vysokaiovi, ktorý Šmahela nečakane vytočil do nepríčetnosti.

milan vysokai

Zdatný pracant zaútočil priamo na fitnessákove citlivé miesto, ktorým je jeho veľká vášeň pre rybolov. Po tom, ako sa totiž Šmahel prišiel pochváliť s novým úlovkom, prehodil Milan nevhodnú poznámku o tom, že chytená šťuka je veľmi malá. Tieto slová ale zarytého rybára rozzúrili natoľko, že sa na statku náhle strhol prekvapivo prudký konflikt.

V hádke nechýbali ani uštipačné poznámky a vulgarizmy. „Nech tu chytí rybu aj niekto iný ako ja a nebudem sa musieť s nikým hádať,“ ohradil sa urazený Martin. „To ja budem teraz najväčší kok.., len preto, že som niekomu povedal, že chytil malú šťuku?!“ neveriacky sa ďalších farmárov pýtal Vysokai. „Čo sme deti v škôlke a máme 6 rokov?“ dodal napokon. Hoci sa ostatní súťažiaci snažili obidvoch rozzúrených aktérov nejako upokojiť, po tomto incidente ostala atmosféra na farme zase raz o čosi napätejšia.

              Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                ho >>>TU<<<

farma smahel

Celý konflikt dvoch farmárov

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: YouTube