TV Markíza už nejaký týždeň láka divákov k obrazovkám novým seriálom Druhá šanca, ktorý je natočený podľa skutočnosti. V pondelok večer sme sa dočkali jeho pilotnej časti – čo na ňu hovoria Slováci?

Druhá šanca priniesla do slovenských obývačiek silný príbeh natočený podľa talianskej predlohy DOC – Nelle tue mani. Hlavnú úlohu primára stvárňuje obľúbený herec Ján Koleník – jeho postava Andreja Fabiána sa vyrovnáva s tragédiou, ku ktorej došlo po smrti malého pacienta. Keďže otec zosnulého chlapca videl vinu práve v chladnom lekárovi, rozhodol sa ho streliť priamo do hlavy. Život skúseného, no chladného internistu sa zrazu otočil úplne na ruby – jeho pamäť vypustila posledných dvanásť rokov života.

Už z ukážok bolo jasné, že sa diváci majú na čo tešiť a že ich seriál z nemocničného prostredia určite chytí za srdce. A tak sa aj stalo. Po odvysielaní prvej časti sa sociálne siete Markízy zaplavili samými pozitívnymi reakciami, v ktorých ľudia nešetria obrovskými chválami a slovami dojatia.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Super, seriál zaujal nás hneď, aj obsadenie perfektné, aj dej, aj slzy vyšli, neviem sa dočkať ďalšej časti,“ zanechala Alena. ,,Výborný a Janko Koleník úžasný, veľmi mu sadla tá rola.. Už sa teším na ďalšie časti,“ napísala Iveta. ,,Už upútavka upútala a wau, klobúk dole… prvá časť výborná… som zvedavá, ako sa to bude vyvíjať ďalej,“ uviedla Ingrida, pričom podobných reakcií sa na Facebooku nachádza stovky. A to sa veru u nových seriálov často nevidí – je tak určite veľkým a krásnym prekvapením, že takmer každý komentujúci odkazuje televízii, že sa teší na nasledujúci diel. 

Reakcie divákov na seriál Druhá šanca

druha sanca

Zdroj/Foto: Facebook/Televízia Markíza