Tvár Braňa Deáka (36) je nám z televíznych obrazoviek známa už dávno, pričom aktuálne patrí k najvýraznejším postavám obľúbeného markizáckeho seriálu Oteckovia. Pri pohľade na jeho mužné črty a sympatický úsmev sa síce podlamujú nohy nejednej žene, no málokto tuší, že herec ukrýva dávne tajomstvo, ktoré zanechalo stopy aj na jeho tele!

Obľúbený fešák v relácii Záhady tela prezradil niečo, čo divákov poriadne prekvapilo. Deák si zaspomínal na nepríjemnú nehodu z mladosti, v dôsledku ktorej sa mu skrátila jedna noha. „Mám pravú nohu kratšiu o dva centimetre. Je to po jednej nehode, ktorú som mal, keď som mal sedemnásť rokov. Mal som stehennú kosť rozlámanú na päťkrát,“ popísal svoju trpkú skúsenosť. Hoci ho všetci poznáme ako večne usmiateho sympaťáka, táto udalosť mu istým spôsobom znepríjemnila situáciu už do konca života.

brano deak herec oteckovia

Herec neskôr vysvetlil aj to, akým spôsobom k poškodeniu nohy vlastne došlo:  „Dlho som čakal na operáciu, zrejme sa mi stiahli šľachy alebo ako to celé funguje. Keď mi dávali nohu dokopy, tak tam asi zostal nejaký šraubík a to mi spôsobilo môj hendicep,“ objasnil seriálový Otecko. Kvôli tomu musí používať špeciálnu vložku do topánky, vďaka ktorej sa mu dá lepšie chodiť.

Napriek všetkému, čo sa stalo, najdôležitejšie je, že obľúbený herec vyviazol z nehody živý a zdravý. A určite nám dáte za pravdu, že takýto drobný telesný nedostatok mu na kráse vôbec neubral.

brano deak oteckovia

Zdroj: RTVS.sk | Foto: Instagram, Facebook