Len nedávno zarmútila mnoho dievčat správa o svadbe jedného z najpríťažlivejších osadlíkov slovenského šoubiznisu. Konkrétne máme na mysli herca Roba Jakaba, ktorý si vzal za manželku svoju o 17 rokov mladšiu priateľku a zároveň kolegyňu Aničku Rakovskú. Avšak čo čert nechcel, na verejnosť prepukla informácia o svadbe ďalšieho lámača ženských sŕdc.

Dámy, berte do rúk vreckovy – Tomáš Maštalír je už v chomúte! Čo je však ešte šokujúcejšie, svadbu mal mať ešte koncom leta. Ako informuje magazín Šarm, veľká udalosť vraj prebehla krátko po zásnubách. „Svadbu mali koncom leta v tajnosti. Bolo to na dovolenke,“ prezradil blízky zdroj redakcie Šarmu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Tomas Mastalir

Napriek krátkemu vzťahu dvojica neváhala a vhúpla do toho len po pár mesiacoch randenia, pričom ako sa zdá, obaja sú veľkí tajnostkári, keďže si tento životný krok nechávali len pre seba. Známe ale je, že miesto, na ktorom by sa rada videla nejedna Slovenka, zastáva 34-ročná Banskobystričanka Kristína pracujúca v štátnej sfére v Bratislave. Tomášovi a jeho láske tak zo srdca blahoželáme a prajeme veľa šťastia!

Zdroj: Šarm | Foto: Facebook/Za sklom