V júli minulého roka otriasla svetom nečakaná informácia. Úspešný svetový športovec Peter Sagan oficiálne potvrdil rozvod so svojou manželkou Katarínou, pričom ich vzťah pôsobil do tej doby priam až idylicky. Ako to je medzi bývalými partnermi dnes?

Po tom, čo Sagan oznámil ukončenie manželstva, vyplávalo na povrch hneď niekoľko pikošiek, a to najmä zo strany ich údajného kamaráta, ktorý do médií zaslal list o tom, že to medzi známymi manželmi malo škrípať poriadne dlhú dobu.

Po tejto kauze začala verejnosť pri menách manželov Saganovcov skloňovať slová ako boj o peniaze či nevera, a tak sa mnohí odborníci vyjadrovali, že v tomto prípade pokojný rozvod skutočne nehrozí. Ako sa však zdá, opak sa stal pravdou.

Sagan sa najnovšie vyjadril o tom, ako to medzi ním a Katkou vyzerá dnes. „Máme po rozchode dobrý vzťah. Stále nás spája syn Marlon a popri športových povinnostiach sa snažím tráviť s ním čo najviac voľného času, vtedy sa vídam aj s Katkou,“ opísal príjemnú dohru po ukončení vzťahu v rozhovore pre zahraničný magazín SportFair.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Známy cyklista pritom nezabudol vypichnúť ani pokroky svojho jediného syna, ktorého si nedávno dal vytatovať i na vlastné telo. „Marlon sa má dobre, veľmi rýchlo rastie a už chodí. Je veľmi zlatý a má veľa energie,“ chválil sa hrdý otecko.

Zdroj: sportfair.it | Foto: Facebook, Twitter, Instagram