Ste sladko zaľúbená a lietate v oblakoch. Nie je nikomu krajšie ako práve vám. Máte vedľa seba úžasného princa, s ktorým zdieľate tieto pocity spolupatričnosti už nejeden rok a tušíte, že to príde čo nevidieť. Horlivo listujete v kalendári, prezeráte si magické dátumy. Deň sv. Valentína, deň vašich narodenín, deň jeho narodenín, čo tak deň, keď ste sa zoznámili či deň, keď ste si dali prvý bozk? Ktorý deň bude práve ten, ktorý si váš milý vyberie, aby vytiahol z vrecka ten dlho očakávaný prsteň s bielym ,,šutrom“?

Stop! Vystrčte hlavu von z okna a trošku sa schladte. Váš miláčik ani len netuší, aký je dnes deň, vo vrecku nemá žiaden prsteň a či premýšľa nad svadbou? Nie ste tehotná, tak kam sa ponáhľať?

Dámy, musíte si uvedomiť, že to jediné, po čom muži túžia, je pokoj a harmónia. Chlapi vonkoncom neznášajú stresy a zmeny, a práve tie so sebou svadba prináša. Čo z toho vyplýva? Rýchlo zahoďte predstavy o svadobných zvonoch a trepotajúcich sa hrdličkách nad hlavami svadobčanov. Vykašlite sa aj na pieseň, ktorú ste si už ako malá vysnívali na váš prvý svadobný tanec. Kým sa k svadbe dopracujete, vyjde kopec nových songov, o to sa nemusíte báť. Ak si teda vôbec niekedy chcete obliecť biele šaty a na hlavu ,,nacapiť“ závoj, zahoďte biele rukavičky a urobte si bojový plán!

Začnite sa o svadbe otvorene rozprávať. Nezabúdajte, že táto udalosť je vecou dohody. Nebojte sa, svoje romantické predstavy si zrealizujete, keď už bude zásnubný prsteň tam, kde má byť. Vy najlepšie viete, čo na vášho partnera platí. Niekoho pritlačíte sladkým vtipom, iného zas tvrdou rukou, niekomu postačí len lepší se*ík. Zvoľte si tú najvhodnejšiu alternatívu a uštvite ho!

Ale pozor! Za žiadnych okolností nesmiete prekročiť mieru dotieravosti, aby vám chudáčik nezutekal. Ďalšieho si možno nájdete už len horko-ťažko. Ale nebojte sa, všetko s úsmevom. Ak vás miluje, tak si vás zoberie. Kde by predsa našiel lepšiu a vytrvalejšiu? 🙂

Autor: Ewelina