Zoznámili ste sa s mužom, ktorý zarezonoval vo vašom srdci, no vy v tom jeho nie? Vieme, aké typy žien muži označujú nálepkou „ďakujem, nemám záujem“. Nebuďte ako ony!

Zakomplexované pesimistky

Tieto ženy sa rady sťažujú na všetky svoje neúspechy, problémy a kritické telesné partie, ktoré mužov absolútne nezaujímajú. Muži túžia po usmiatych a pozitívne naladených ženách, nie po zakomplexovaných mátohách. Nezabúdajte, že vaša nálada sa odzrkadľuje aj na vašej kráse!

Barbie girls

Rozmaznané, namyslené „dievčatká“, ktoré zakaždým musia dosiahnuť čo chcú. Hoci by sa mali tresnúť aj o zem alebo preplakať cele dni do vankúša, pre novú ružovú kabelku, sú schopné všetkého. To, že sa nevedia obracať v kuchyni a obe ruky majú ľavé, mužov odrádza ešte viac.

Nudné príšery

Komunikácia je základným pilierom každého vzťahu. Ak už na prvom rande mlčíte ako ryba a informácie z vás vychádzajú ako z chlpatej deky, svojho „princa“ veľmi neohúrite. Nezaujatý, zasnený pohľad do blba vám na skóre taktiež nič nepridá.

Zlatokopky

Špeciálna skupina žien, ktorá mužov z jedného dôvodu priťahuje. Prečo by aj nie? Zvodné výstrihy, umelé prsia, umelé pery a ich umelé správanie, mužom prudko pripomína „péčkové“ hviezdy zo zakázaných kanálov. Život s nimi si však vie predstaviť len máloktorý. Veď kto by si dobrovoľne nechal vyciciavať bankové konto osobou, ktorá síce vyzerá k svetu, ale je vypočítava mrcha a v hlave ma nas*até?

Hysterické fúrie

Nie je nič horšie, ako keď muž vychytí hysterickú ženskú s nekonečnými výčitkami a búrlivými výkyvmi nálad. Muži potrebujú občas aj voľne dýchať. So slučkou na krku a neustálimi hysterickými scénami, sa dlho fungovať nedá.

Trúbky bez názoru

Hoci je pravdou, že muži si veľmi radi presadzujú svoje názory, napriek tomu nemajú radi ženy, ktoré im na ne len pritakávajú. Žena s vlastným názorom je sebestačná a atraktívna. Pritakávať je jednoduché. Nebuďte zakríknutá a vyjadrujte svoje názory, pocity a túžby na plné ústa.

Foto: gratisography.com