Krásna talianska herečka Monica Bellucci (54) prekvapila svojím účinkovaním na minulotýždňovej módnej prehliadke Dolce & Gabbana, ktorá sa konala v Miláne. Na prehliadkovom móle sa totiž nezúčastnila od roku 1992.

Značka Dolce & Gabbana hlási návrat k počiatkom. Naschvál tak na svojej poslednej prehliadke stavila na krásne ženy, ktoré hviezdili v 80. rokoch minulého storočia. Snažila sa totiž ukázať, že móda je naozaj pre všetkých, bez ohľadu na vek. Tiež chcela zdôrazniť hodnoty rodiny a ženského elementu. Aj preto bola súčasťou šou nádherná Monica Bellucci.

Taliansky se*symbol nemá ani v zrelom veku núdzu na ponuky od rôznych kozmetických značiek alebo módnych návrhárov, za čo môže vďačiť aj svojim krivkám typu krv a mlieko. Hoci má Monica už 54 rokov a jej telo tiež už nie je to, čo bývalo, na móle bola mimoriadne atraktívna a určite sa nemala za čo hanbiť.

Na úvod prehliadky luxusnej značky Dolce & Gabbana modelka a herečka predviedla krásne čierne midi šaty s obrovskými bielymi bodkami, pričom celá šou sa niesla v štýle volánikov, kvetov, brokátu, čeleniek, náhrdelníkov, zvieracích vzorov a bodiek. Odkaz prehliadky – Štýl nemá vek bol tak aj vďaka Monice splnený a nám ostáva dúfať, že si ho osvoja i ďalšie značky.

monica belluci

Zdroj: foxlife.it | Foto: Instagram, wallscover.com