Posledný rok sa meno Patrik Vrbovský, respektíve Rytmus skloňovalo predovšetkým s jeho vzťahmi. Najprv rozchod s Darou Rolins, potom nová láska Jasmina Alagič, zásnuby až napokon dieťatko, o čom budúci otecko informoval len pred dvomi dňami. Krátko nato nám však Paťo pripomína, že je stále aj raper!

Začínal ako tanečník až sa z neho napokon stal najpopulárnejší raper na celej československej scéne. Meno Rytmus je dnes veľkým pojmom, ktorý nepoznajú asi len novorodeniatka.

Rytmus

Napriek tomu, že má Paťo za sebou 6 sólových albumov a 5 so skupinou Kontrafakt, dlhšiu sa jeho meno viac spájalo so známymi kráskami než s hudbou. Po tom, ako 24. decembra šokoval obrovskou novinkou o tehotenstve svojej priateľky Jasminy Alagič, o prekvapenie sa postaral aj na ďalší deň, keď spolu s raperom P.A.T.om vydali spoločnú vec nazvanú Posledná večera.

Patrik sa v skladbe vrátil k svojmu bezkonkurenčnému rapovému štýlu vrátane vulgarizmov, čím potešil všetkých verných fanúšikov. Nech sa páči, toto je poriadny rapový náklad!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

P.A.T. x Rytmus – Posledná večera

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/rytmusking