Jelena, alebo ak chcete Justin Bieber a Selena Gomez, jedna z najznámejších showbizových dvojíc poslednej doby. Pred časom sa tento celebritný pár rozišiel, avšak ako sa zdá, hviezdičky sa dali opäť dokopy.

Všetko sa začalo vystúpením Seleny na minulotýždňovom koncerte Justina Biebera. Krásna speváčka zožala aplauz a po jej vystúpení sa začalo povrávať, že sa dvaja mladí speváci opäť dali dokopy.

Po tom, ako vyšlo najavo, že dvojica spolu niekoľkokrát tajne navštívila luxusný hotel v Beverly Hills, špekulácie okolo toho, že Selena Gomez a Justin Bieber opäť tvoria pár, neutíchajú. Ich pravidelné návštevy potvrdil aj nemenovaný zdroj, pracujúci v spomínanom hoteli. Navyše, pred časom sa spolu objavili na odovzdávaní hudobných cien.

https://www.instagram.com/p/BDYZORdxam-/?tagged=jelena

Je otázne, či sa Selena a Justin k sebe naozaj vrátili alebo ide len o snahu zaujať médiá a fanúšikov. Justin totiž prednedávnom vydal nový album, ktorý sa snaží spropagovať koncertným turné. Čím viac sa meno mladého speváka bude objavovať v médiách, tým viac to pomôže predaju jeho albumu a zvyšovaniu počtu návštevníkov jeho turné.

Foto: Twitter, Zdroj: ibtimes.com