Alžbeta Ferencová sa do povedomia divákov dostala vďaka talentovej šou, kde zahviezdila v dievčenskej skupine Forsomeone spolu so speváčkou Ronie. Neskôr sa objavila i v relácii Koleso šťastia, kde zhrabla nečakane ostrú kritiku.

Po chvályhodných ohlasoch na spevácke vystúpenia skupiny Forsomeone sa Alžbeta tešila veľkej popularite nielen na Slovensku, ale i v Čechách. Dievčenská štvorica sa postupne rozpradla a napriek tomu, že mala na svojom konte hity, ako Kolotoč s Benom Cristovaom či Čo sa stalo, malo stať sa, by ste dnes od nej hudobné novinky čakali len márne.

Ferencová sa neskôr v roku 2016 objavila v relácii Koleso šťastia, kde robila „tanečnú asistentku“ pre Lukáša Adamca. V šou utŕžila obrovskú kritiku, následkom čoho sa postupne stiahla do úzadia a neskôr sa preslávila najmä v Českej republike pod pseudonymom Zea.

Veľký návrat na obrazovky

Zdá sa, že mladá speváčka nepovedala svoje posledné zbohom. Čoskoro sa totiž predstaví v novom seriáli televízie JOJ, kde stvárni hlavnú postavu Ivety – dievčaťa na prahu dospelosti, ktoré trávi veľa času s alkoholickými troskami. Dej sa bude rozvíjať okolo témy modelingu a súťaže MISS, pričom očakávaný šťart plánuje televízia v januári 2023. Pozrite sa na prvé zábery!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ | Foto: Facebook, TV Markíza, TikTok