Už sa to stalo nejednej z nás a nepochybujeme, že nie sme posledné. Stále sú medzi nami také žienky, ktoré sú zúfale z rozchodu a túžia iba po tom, aby si ich EX frajer/ manžel opäť všimol v plnej kráse. Aj keď vieme, že dvakrát vstupovať do tej istej rieky je absolútne faux pas, tak aj pre tie menej ,,šťastné“ máme zopár rád, ako si uloviť svoju ,,zlatú“ rybku späť.

1. Odstup

Keď napíšeme odstup, tak tým myslíme: žiaden kontakt, SMS, Facebook, ani nič podobné. Minimálna doba trvania? Aspoň mesiac! Skúste to prekonať a za ten mesiac sa emotívne ,,pozbierať“.

2. Nenútený kontakt

Milé zúfalky! Máme pre vás dobrú správu! Práve nastala fáza, kedy môžete svojmu drahému napísať. Avšak pozor! Žiadne srdcervúce správy ani vyhrážanie sa, ak sa k vám nevráti. Skúste sa iba nenútene pripomenúť či spomenúť, že ste prežili príjemné chvíle a môžete ostať aspoň kamaráti. (aj keď v realite sa to obdobným happyendom často nekončí…)

3. ,,Náhodné“ stretnutie

Predpokladáme, že toto je tá najťažšia fáza. Náhodné stretnutie musí byť vážne náhodné! Musíte byť pripravená a zbytočne na neho nepozerať ako na poloboha, prípadne sa k nemu nerozbehnite s revom.  V tejto fáze by ste mali vyzerať božsky, sebavedomo a príťažlivo, presne tak ako kedysi. Keď si vás všimne, usmejte sa! To bude všetko čo spravíte.

4. Stretnite sa

Áno! Práve teraz môže výskať šťastím! Vášmu milému môžete napísať a zavolať ho von, no my nepochybujeme, že to urobí sám! Veď nič nepriťahuje chlapa tak ako krásna, sebavedomá žena, ktorá je nad vecou. Ak predsa urobíte prvý krok vy, samozrejme, von znamená neutrálne miesto a nenásilné časové pásmo. Najlepšie bude, ak pred večerou uprednostníte kávu či kino.

5. Len kamarátka

Staňte sa jeho kamarátkou. Vypočujte ho, poraďte mu. Potľapkajte ho po chrbte. A tým to končí. Čo viac pre kamaráta môžte spraviť? (Pozor, je rozdiel priateľ a kamarát!)

6. Minimálna pozornosť

Nebuďte závislá od jeho pozornosti! Spravte si pohodlie, usaďte sa, odpite si z kávy a poobzerajte si v miestnosti aj iných pánov! Občas mrknite aj na telefón. 😉

de

7. Slečna nezávislá

Prosím vás! Vyhnite sa zbytočným rečiam o vašej spoločnej minulosti! Hovorte o veciach, ktoré máte v pláne. Tým mu ukážete, že ste niekde inde a on je už pre vás minulosťou.

8. Buďte na koni

Nebuďte závislá na tom či vám zavolá alebo napíše sms. Nečakajte 24 hodín denne, aby ste mu mohli byť po ruke. Odíďte z kávy skôr, aj keby ste sa mali doma nudiť a povedzte, že máte niečo dôležité. Ukážte mu, že máte stále čo robiť.

9. Párty

Blížime sa k finále. Vyberte sa niekam na párty alebo sa na nejakej stretnite aj so spoločnými známymi. Zatancujte si, využite všetky ženské zbrane. Pár drinkov, pár bozkov a nezabudnite povedať, že presne toto by ste nemali robiť, pretože je to zleeee….. 🙂 (nepochybne 😉 )

10. Poučte sa na chybách!!!

Ak sa približuje téma: vzťah… Skúste si uvedomiť, prečo ste sa rozišli. Na čom váš vzťah stroskotal a aké chyby ste robili. Skúste sa z nich poučiť a dôkladne sa im vyhnúť, pretože akákoľvek snaha bola zbytočná.

Dúfame, že pár žienkam, ktoré práve zvažujú ako sa dostať k svojmu ex miláčikovi, sme dali dostatok rád, aby sa vyhli všetkým možným chybám. Napriek všetkému naša rada znie stále rovnako: ,,Vás EX vám nikdy nič nové nepovie!“ 🙂

Foto: Pinterest