Staré známe príslovie, ktoré hovorí, že láska ide cez žalúdok, dnes už celkom neplatí. Samozrejme, plné brucho je dôležité, no recept na šťastného muža zahŕňa aj jeho spokojnosť v posteli. Preto vám prinášame zopár tipov, na ktoré časti jeho tela sa máte zamerať, aby ste mali doma spokojného chlapa. 🙂

 

Pery

Bozk. Vďaka nemu zistíte či to medzi vami iskrí a či je práve on ten, koho chcete bozkávať po celý život. Napriek tomu sa na pery často zabúda a ľudia im nepripisujú hlbší význam. Možno by ste tomu neverili, no partneri fungujúci v dlhodobom vzťahu sa časom bozkávajú čoraz menej, a to aj napriek tomu, že bozk je intímnou záležitosťou, patriacou výlučne dvom ľuďom. Začína sa ním všetko. Či už samotná láska, ale aj akákoľvek iná intímna aktivita. Je známe, že svojho budúceho potenciálneho partnera môžete spoznať už pri prvom bozku. Ak vám s ním „chutí” môžete predpokladať, že by vám to spolu klapalo. Ak nie, berte nohy na plecia.

Vlasy

Rovnako ako sa vám muži radi hrajú s vlasmi a hladia vás po nich, milujú, ak im túto činnosť opätujete. Jemne sa mu pri bozkávaní prehrabávajte vo vlasoch, bude sa cítiť ako malý chlapec a vy nad ním budete mať nadvládu. A o to vám predsa ide, nie?

Prsia

Áno, muži majú taktiež prsia, dokonca aj bradavky, rovnako citlivé ako ženy. Ich láskanie, či už prstami alebo jazykom, dokáže muža vzrušiť. Preto na ne nezabúdajte a venujte sa pri intímnych hrách aj im.

Prsty

Prsty samé o sebe erotogénnou zónou nie sú. Muži však milujú, ak im cmúľate ich končeky, pretože im to pripomína ,,láskanie“ p*nisu, a to majú predsa najradšej.

Krk a uši

Láskaním týchto častí jeho tela ho určite nabudíte a dostanete tam, kam chcete. Počas milovania mu párkrát nežne zavzdychajte do ucha, zblázni sa. 🙂

Análny otvor

Nech ste sa teraz zatvárili akokoľvek, áno je to tak. Na tomto mieste sa totiž nachádzajú nervové zakončenia, ktorých dráždenie prinesie mužovi vzrušujúci zážitok. Zároveň vám môžeme odporučiť, aby ste túto aktivitu navrhli aj vášmu partnerovi, kedy však bude v hlavnej úlohe váš zadok.

Chrbát

My ženy máme doslova úchylku na mužský chrbát a ramená. Ich škrabkaním a hladkaním mu navodíte pocity, po ktorých môžete očakávať zahájenie nejakej tej posteľovej aktivity.

Genitálie

Táto erotogénna časť je samozrejmosťou. Muži milujú takmer všetko, čo im s ich „pýchou“ robíte. Iste, najradšej majú svoj p*nis vo vašich ústach. Najcitlivejší je žaluď, kde sa nachádza veľa nervových zakončení, preto sa naň sústreďte najviac.

Vyskúšajte naše typy a o zábavu v podobe náruživej noci máte postarané. Na záver, milé dámy, vám však chceme pripomenúť, že najlepšou erotogénnou zónou muža naďalej ostáva jeho srdce. Keď sa dotknete jeho, máte vyhraté všetko. 🙂

Foto: Pinterest