Čo robí ženu výnimočnou a hodnou obdivu? Keď dokáže byť sama sebou a nebojí sa ísť za svojím snom, bojovať zaň a nenechá sa odradiť rečami či kritikou. Žena, ktorá sa nevzdáva, je inteligentná, šarmantná, hrdá na seba a na tých, ktorých miluje.

Nech je vaším snom čokoľvek – vyštudovať jazyky, žiť v Paríži, založiť si rodinu s kopou detí alebo živnosť, maľovať obrazy alebo preraziť v politike, podstatné je ísť za svojím snom. Nie, nie je to verš piesne ani úryvok motivačnej knihy. Je to začiatok… Bez preháňania sa dá povedať, že ženy zvládnu čokoľvek. Dnes vás nikto nebude chcieť upáliť, ak sa rozhodnete pre kariéru vedkyne alebo naopak, nikto vám nebude brániť venovať svoj čas a lásku deťom a manželovi. Je tu však aj možnosť skĺbiť obe varianty, pravdaže v prípade, ak vy sama budete chcieť. Ženská sila je totiž neobmedzená. Tak po akom živote ste vždy túžili vy? Nenechajte sa odradiť a nájdite samu seba, nikdy predsa nie je neskoro!

cjds

Redakcia Slovak Woman vzdáva hold všetkým vám, úžasným ženám, a pozýva vás do nášho jedinečného klubu. Členstvo je zdarma. Stačí sa nechať inšpirovať na ceste za svojím snom. Veď my dievčatá musíme držať spolu. 🙂

Zdroj: Pinterest.com