Pôvabná modelka na Farme 13 ukázala, že nie je len pekná, ale vie aj poriadne zamakať a rozum jej tiež nechýba. Avšak počas súťaží, na základe ktorých sa rozhodne, kto sa dostane do finále, Natália vôbec nemá šťastie.

Naty počas svojho pôsobenia v šou pravidelne dokazovala, že je naozaj veľmi šikovná a je jasným dôkazom toho, že ľudia sa nemajú súdiť podľa obalu. Keďže sa tento týždeň diváci dozvedia, ktorí traja účastníci budú bojovať o hlavnú výhru, dobrodruhovia v úlohách makajú na plné obrátky.

naty

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak Natálii Lopašovskej sa dlhší čas smola lepí na päty a farmárka si myslí, že ju niekto uriekol, doslova začaroval. Na každej disciplíne kvôli svojej zbrklosti niečo pokazí a potom nasledujú potoky sĺz a následné výčitky svedomia.

Takéto správanie sa divákom vôbec nepáči a na Naty majú jasný názor. ,,Nechápem, prečo Eva povedala Natálii, či chce skúsiť druhý pokus na tom lane. Prečo len ona? Potom zase pri hospodárovi sa pomýlila, či môže nulu pripísať. Čím počúvala, bruchom? Nejaké je to okaté! Len jej dávať stále druhé šance. Mazna hneď rumádzga,“ zdôverila sa nespokojná fanúšička. ,,Ach, furt plače každú jednu disciplínu a furt povie, že nejde to,“ pridala sa ďalšia, ktorá zďaleka nebola jediná, ktorej sa farmárkino správanie vôbec nepáči.

natalia lopasovska

naty farma

Zdroj/Foto: Facebook/Farma13, Voyo