Posledné štyri roky vídavame Natáliu Puklušovú na obrazovkách Markízy ako prostorekú Petru Horváthovú v seriáli Oteckovia. V prvej sérii sa Peťuška objavovala s dlhými rovnými vlasmi, potom mala chvíľu pauzu, a odvtedy, ako sa vrátila, nosí väčšinou vyčesaný drdolček. Ako ale obľúbená herečka vyzerá, keď ráno otvorí oči?

Natália patrí k herečkám, ktoré so svojimi fanúšikmi aktívne komunikujú na Instagrame. Na sociálnej sieti sa tak ľudia môžu kochať prirodzenou krásou rodáčky zo Spišskej Novej Vsi, ktorá sa im na rozdiel od seriálovej Petry pravidelne prihovára nenalíčená. Tentokrát však okrem dokonalej pleti dámy obdivovali aj jej vlasy!

Hviezda Oteckov sa pýši prirodzenými vlnkami. Priznala ale, že na strednej škole si vlasy každý deň žehlila, aby ich nemala kučeravé. ,,A dnes? Kebyže môžem, takto chodím s výbuchom všade a niekedy, prisahám, sa ani nečešem. Darmo, ale to každý chce v dvadsiatke presne to, čo nemá. A je super potom, keď už vie, že chce presne to, čo má. No nie?“ zdôverila sa umelkyňa, ktorá sa pýši brčkami, aké by brali mnohé ženy.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

natalia puklusova

Zdroj/Foto: Instagram/nataliapuklusova