Časy „divokého anjela“ sú už, bohužiaľ, veľmi dávno za nami. Pri čísle 20 si tak mnohé z nás uvedomia, ako ten čas strašne rýchlo letí. Presne toľko rokov totiž ubehlo od doby, ako sme so zatajeným dychom sledovali príbeh krásnej Milagros a spievali si legendárnu skladbu Cambio Dolor.

Hlavná hrdinka jednej z najobľúbenejších telenoviel všetkých čias s názvom Divoký anjel oslávi v máji svoje 42. narodeniny. A hoci už Natalia Oreiro nie je žiadna mladica, jej vzhľad hovorí úplne niečo iné. Argentínska speváčka a herečka je totiž stále rovnako krásna, ako keď v spomínanom seriáli bojovala o lásku Iva, ba čo viac, dnes pôsobí omnoho ženskejšie a príťažlivejšie!

Natalia oreiro

Latinskoamerická hviezda si pred pár dňami na svoju postavu Milagros zaspomínala a počas návštevy v ruskom rádiu naživo odspievala titulnú skladbu Cambio Dolor, ktorá kedysi rozpaľovala srdcia nielen fanúšikom telenoviel. Natáliine vystúpenie tak určite poteší všetkých jej priaznivcov, pričom keď zavriete oči, v hlave sa vám stopercentne vynorí dračica v červených šatách a s dlhými lokňami!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/natalia_oreiro_official