Ôsma časť mimoriadne úspešnej série filmov ,,Fast & Furious“ je už na ceste! Aj keď jeden z hlavných hrdinov, Paul Walker (Brian O’Conner), tragicky zahynul, v novej časti ho nahradí jeho dlhoročný kamarát Scott Eastwood. Ten bude oficiálne pracovať po boku Kurta Russella (Pán Nikto)! [sociallocker]

Mnohí fanúšikovia filmov Rýchlo a zbesilo očakávali ďalšie pokračovanie, ktoré skomplikovala smrť jedného z hlavných hercov, uprostred natáčania siedmej časti. Napriek tomu, že už nikto nepredpokladal ďalší návrat autíčkáčov, stalo sa a nadšenci rýchlej jazdy si tak môžu opäť vychutnať rýchle autá a krásne ženy. V novom spracovaní si okrem Vina Diesela a Scotta Eastwooda zahrajú aj Helen Mirren či Charlize Theron. Po Jamesovi Wanovi sa tentokrát ujal réžie americký producent, herec, a dokonca aj režisér videoklipov, F. Gary Gray. Práve on stojí za filmami ako ,,Vyjednávač“ so Samuelom L. Jacksonom alebo ,,Lúpež po taliansky“ s Charlize Theron a Jasonom Stathamom, ktorý sa, mimochodom, taktiež vráti do deja ako zlý a nekompromisný Deckard Shaw.

Hviezdy filmu Tyrese Gibson (Roman Pierce) a Ludacris (Tej Parker) už dokonca začali zdielať na svojich osobných profiloch prvé zábery z natáčania!

Premiéra Fast & Furios 8 je naplánovaná na 14. apríla 2017, pričom Vin Diesel potvrdil, že ďalšie dve časti série sú už taktiež podpísané. Ich uvedenia sa dočkáme 19. apríla 2019 a 2. apríla 2021! Vin odhalil svojim fanúšikom na Facebooku aj skutočnosť, že nasledujúci film má začať novú kapitolu, ktorá bude ukončená ako trilógia snímkou Fast & Furious 10. Multi kultúrny gang, pestovaný a tvorený pouličnými pretekármi na čele s Dominicom Torretom, bude znovu zárukou poriadnej akcie. Nový diel sa odohráva v krajine veľkého jablka v New Yorku. Na svoje si však neprídu fanúšikovia Jordany Brewster (Mia Torretto), pri ktorej je otázne, či sa po smrti Paula Walkera ešte objaví v pokračovaní filmu. Zatiaľ sa v súvislosti s Jordanou spomínajú len krátke scény alebo dočasný portrét. Vraví sa, že v úlohe Jacka O’Connera (brata Briana), by sa mohol objaviť brat Paula Walkera, Cody.

 

 

https://www.instagram.com/p/BEEmmMIpyWM/?taken-by=fgarygray

 

https://www.instagram.com/p/BD6VpRCJyWO/?taken-by=fgarygray

 

 

 

https://www.instagram.com/p/BEHi0wCJyTO/?taken-by=fgarygray

Zdroj: Instagram, purbelinews.net [/sociallocker]