Jedinečný projekt Oteckovia, ktorý TV Markíza spustila na svojich obrazovkách začiatkom roka 2018, sa stretol priam s neočakávaným úspechom. Príbehy o štyroch mužoch, ich ratolestiach a ženách však majú v tomto období letné prázdniny, avšak pozor, už onedlho sa môžeme tešiť na zaujímavé pokračovanie!

Uplynulý polrok si získali srdcia mnohých televíznych diváčok štyria slovenskí herci, ktorí sa každý pracovný deň objavovali na obrazovkách TV Markíza. Marek Fašiang, Filip Tůma, Vladimír Kobielsky a Braňo Deák sa stali sympatickým hereckým štvorlístkom, ktorý už od septembra doplní krásavec Janko Koleník.

Ako sme vás už informovali, sympatický fešák zo Slovenského národného divadla sa predstaví ako brat obľúbenej riaditeľky Tamary, ktorú stvárňuje Zuzana Mauréry. “Medzi kolegov do seriálu vstupujem s rešpektom, pretože je veľmi obľúbený ako aj všetky postavy v ňom a dúfam, že moja dejová linka sa bude divákom páčiť aspoň tak, ako sa Oteckovia páčili doteraz,” uviedol herec pre Markiza.sk. Natáčanie  nových častí je v týchto dňoch už v plnom prúde a práve nová tvár seriálu sa pochválila snímkou priamo z pľacu. Nuž, na to, že stvárni dobrodruha zo zahraničia, zatiaľ vyzerá celkom naozaj uhladene. A hriešne! :P

Fotkou s obľúbenou kolegyňou sa pochválil aj Vlado Kobielsky

Zdroj: Instagram/JanKolenik, Oteckovia