Veronika Fabianová zo zamilovanej šou Svadba na prvý pohľad vedie usporiadaný život plný dobrodružstiev, pričom sa len tento týždeň vrátila z exotickej Kostariky. Nakoľko Adamovi v televíznej zoznamke šancu nedala, vynárajú sa otázky, či sa po jej boku neobjavil iný muž. 

Atraktívna blondínka dala fanúšikom počas príletu späť na Slovensko šancu pýtať sa rôzne otázky ohľadom jej súkromného i pracovné života. Nikoho neprekvapí, že prvé dotazy sa týkali vzťahovej oblasti. Má Veronika priateľa?

,,Nie, momentálne nemám žiadnu vážnu známosť. Som takto šťastná, ale to neznamená, že tomu nie som otvorená,“ prezradila osobná trénerka. Tá sa single života neobáva.

,,Ja si myslím, že každý jeden z nás stretne toho pravého alebo tú pravú v ten pravý čas. Ja zastávam ten názor, že radšej budem sama a šťastná ako nešťastná v nejakom nešťastnom vzťahu. Nikde nie je napísané, že musíš byť s jedným človekom dokonca života a nemyslím si, že existuje iba jeden jediný pravý človek na tejto zemi. Určite ich je viac, ale musíš nájsť takého, pre ktorého sa oplatí bojovať,“ otvorene uviedla Veronika na svojom Instagrame.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/ver_fab, streamalbe.com