Speváčka Barbara Haščáková patrila v 90-tych rokoch minulého storočia medzi najväčšie hviezdy slovenského šoubiznisu. Postupom času sa však z obrazoviek i rádií pomaly vytrácala a následne sa odsťahovala do Ameriky. Práve odtiaľ pred pár hodinami poriadne vydesila verejnosť.

Talentovanú plavovlásku si ešte mnohí pamätáme najmä vďaka hudobnému zoskupeniu MC Erik & Barbara, ktoré kedysi valcovalo všetky slovenské hitparády. Po tom, ako sa dvojica Barbara Haščáková a Erik Aresta rozdelili, si ale išiel každý z nich vlastnou cestou. Usmievavá speváčka tak skončila za veľkou mlákou.

barbara hascakova

Barbara šokovala fanúšikov desivými informáciami zo súkromného života už pred rokmi. O bývalej hviezdičke totiž vyplávali na povrch nepríjemné skutočnosti – údajne bojuje nielen so psychickými problémami a depresiami, ale i s ťažkou zdravotnou diagnózou ohrozujúcou jej život. Najnovšie sa však na oficiálnom profile známej muzikantky objavila ďalšia zarážajúca správa. „Môj manžel je násilník, prosím pomôžte!“ znela verejná prosba o pomoc.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

hascakova

K statusu ihneď začali pribúdať komentáre od blízkych priateľov ponúkajúcich Haščákovej pomoc a podporu. Autorka legendárnych hitov Anjel či Sen následne vysvetlila, že manžel Stevie ju vraj pravidelne bije, čo už vyústilo aj do kontaktu s políciou. Či sa Barbara skutočne stala obeťou domáceho násilia, zatiaľ oficiálne potvrdené nie je. Otázniky vyvoláva aj fakt, že status so zúfalým volaním o pomoc už stihol záhadne zmiznúť. Každopádne – podľa prejavov známej Slovenky v jej živote evidentne všetko v poriadku nie je.

Zdroj: Facebook/BarbaraHascakova | Foto: Facebook/BarbaraHascakova, Instagram/#Barbarahascakova