Medzi účastníkmi 2. série romantickej reality šou Svadba na prvý pohľad sa objavil aj atraktívny Adam, ktorého v tej dobe odborníci na lásku spárovali s Veronikou. Ich vzťah však nepokračoval. Našiel si už odvtedy ženu svojho srdca?

Mladý športovec dobre zvažuje, kam investuje svoj čas. Obdivovateľky, ktoré si získal v šou, ho tak na sociálnych sieťach zastihnú len málokedy. ,,Každý deň pracujem na 110% na svojich koníčkoch, a to sa mi odráža na šťastí a úspechoch,“ vyzradil pre portál Markiza.sk.

veronika a adam

Adam taktiež odhalill, ako vyzerá jeho milostný život po experimentálnej zoznamke. ,,Nerandím moc často, vážim si svoj čas a vždy si dobre rozmyslím, komu ho venujem. Ale priznám sa, že by som po dlhšej dobe opäť rád spoznal ženu, ktorá ma chytí za srdce,“ zveril sa blonďavý barber, ktorý skúsil šťastie už s viacerými kráskami.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Od šou som si prežil dva – tri krátke vzťahy. Jedny krajšie, jedny horšie. Ale všetko nás niekam posúva vpred a treba si z toho brať ponaučenie,“ nechal sa počuť sympatický mladík. Ten sa netají ani tým, že s televíznou manželkou sú stále v kontakte, aj keď len v miernom.

Foto/Zdroj: markiza.sk, Instagram/tvmarkizaoffiicial