Najočakávanejší film roku Barbie dorazil konečne do našich kín, kde si jeho premiéru nenechali ujsť rôzne celebrity. Medzi nimi aj influencerka Dominika Myslivcová, ktorej účasti na udalosti plnej jej milovanej ružovej farby nezabránil ani ôsmy mesiac tehotenstva.

Rovnako ako na Slovensku, aj v susednom Česku mala v utorok večer 18. júla premiéru americká komédia z pera režisérky Grety Gerwigovej. Väčšina účastníkov poňala svoje oblečenie tematicky a film Barbie si pozrela v kúskoch úzko spojených s obľúbenou bábikou od Mattela. Dominika Myslivcová však ešte pritvrdila!

Jedna z najsledovanejších českých influenceriek je v očakávaní svojho prvého dieťatka, pričom už o mesiac by sa jej mal narodiť chlapček. Ani pár týždňov pred pôrodom však krásnej blondínke nič nebráni v tom, aby na seba v spoločnosti strhla pozornosť.

Možno iné budúce maminy by sa v rovnakom štádiu tehotenstva ledva hýbali a každá väčšia aktivita by im robila problém. Dominika sa naopak nahodila do extravagantného dvojdielneho kompletu, v ktorom nechala vyniknúť veľké bruško, a doplnila ho dokonca sandálikmi na vysokom opätku. Potom, čo sa ukázala na svojom profile, fanúšikovia ju zbombardovali správami. A kým 72 % ľudí označilo, že Dominkin outfit k Barbie patrí, 28 % si myslí, že ide o des. Ku ktorej skupine sa prikláňate vy?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika Myslivcová na premiére filmu Barbie

Zdroj/Foto: Instagram/dominikamyslivcova