O Dare Rolins je známe, že je milovníčkou jógy, k čomu vedie aj svoju dcérku Lauru. S radosťou z tejto príjemnej a občas i bolestivej aktivity sa delí s fanúšikmi na Instagrame. Najnovšie zverejnila brutálnu polohu, avšak medzi chválami sa našiel aj jeden úplne zbytočný koment. Alebo?

Nie každý by si trúfol na polohy, aké dáva slovenská speváčka na hodinách jógy. Občas človeka telo zabolí už len pre pohľade na ňu. Na svojej poslednej fotke sa Dara ležmo pekne vykrútila a napísala, čo ju na cvikoch baví najviac. Pri popise snímky ale sympatickej blondínke vliezla do cesty menšia chybička. Aspoň tak tomu nasvedčuje jeden z komentárov.

Dara Rolins

 

Ľudia robia chyby a výnimkou nie je ani Dara. Preto sa z času na čas stane, že pod vplyvom rôznych okolností si jednoducho neuvedomíme, kde sa píše y/i. „Oprav si fyzičku. ?‍♀️ Fyzika,“ znie reakcia na Darin príspevok, po ktorom si zrejme speváčka slovíčko opravila – my sme ho už našli napísané správne.

Tento koment nás vo všeobecnosti podnietil k zamysleniu, či je naozaj potrebné riešiť nepodstatné chybičky a kaziť tým posolstvo a význam toho, čo chcela daná osoba odovzdať fanúšikom. Zvlášť ak v živote nedokázala ani zďaleka toľko čo ona, o čom svedčí už len akýsi fiktívny profil, ktorý má takýto kritik s najväčšou pravdepodobnosťou založený na hejtovanie iných.

Zdroj/Foto: Instagram