V uplynulom kole šou Tvoja tvár znie povedome sme mali možnosť sledovať premenu slovenskej herečky Mary Bartalos na Mišku Paštekovú. Avšak ešte pred samotným vystúpením sa na povrch dostala informácia vrhajúca negatívne svetlo práve na bývalú detskú hviezdičku.

Mary Bartalos v nedeľu doslova hiezdila. Mohla za to jej interpretácia speváčky Michaely Paštekovej a jej hitu So mnou nikdy nezostárneš, ktorú odpálila naozaj bravúrne, pričom si za svoj výkon vyslúžila aj nemalú poklonu od poroty a publika.

S hviezdou seriálu Oteckovia ale mala pôvodne na pódiu vystúpiť aj samotná Miška. Avšak do médií sa dostala informácia, že pozvanie do šou Tvoja tvár znie povedome odignorovala„Michaela Paštéková, žiaľ, nereagovala na žiadne naše kontaktovanie, na rozdiel od herca Petra Batthyányho, ktorý s radosťou súhlasil a dnes večer aj vystúpi s Máriou Bartalos,“ pre Čas.sk poskytla vyjadrenie TV Markíza.

Ako sa však ukázalo, tieto slová zrejme neboli až tak pravdivé. Na Facebooku sa totiž pod vystúpením Mary Bartalos objavil medzi množstvom komentárov aj jeden, ktorý patril pani Kataríne Paštekovej, a teda mamine slávnej Mišky. “Nie je to pravda, nikto s ňou o tom nehovoril. To, že by pravdepodobne odmietla, teraz nie je podstatné, ani nie je momentálne v BA, ale takto to napísať – typický bulvár. Dúfam, že to tak nebudú prezentovať aj večer,“ napísala. Žeby teda Markíza divákov len zavádzala?

Mary Bartalos ako Miška Pašteková

Zdroj: Čas.sk, Facebook | Foto: YouTube, Instagram, Facebook