Dnes podvečer čaká divákov Bez servítky finále, ktoré bude prebiehať u poslednej súťažiacej Lucie Forró. Tá deň predtým na večeri u Martina poriadne pobúrila svojich súperov.

Sympatický Martin svojim kolegom naservíroval španielskeho vtáčika. Nakoľko Lucia, ktorá, mimochodom, ešte pred pár mesiacmi vyzerala úplne inak, bola zvedavá, čo všetko do mäska schoval, rozhodla sa ho rozpitvať. Namiesto príbora však použila vlastné ruky ozdobené dlhánskymi nechtami.

,,Akože to ma strašne vytočilo, keď som videl, ako do toho jedla špára zase tými nechtami,“ uviedol na kameru hostiteľ. Pri stole sa do blondínky pustili ako osy aj ostatní. ,,Lucia, je to fakt nechutné, neviem, čo si oo sebe myslíš,“ prehovorila k nej druhá Lucia. ,,Sa normálne najedz jak slušný človek,“ pridal sa Žigo. ,,No tak na toto sa fakt neviem pozerať,“ vyjadrila sa oproti sediaca Laura.

,,Ja budem jesť, ako ja chcem. Je to môj tanier a môj štýl jedenia,“ obhajovala sa 26-ročná mamička. ,,Však ako tebe to ako blondíne nedochádza, keď sa tam hrabeš tými nechtami,“ opýtala sa zostra opäť Lucia, pričom jej konkurentka už vybuchla tvrdiac, že aj keby jedla nohami, je to jej vec.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Joj.sk, Facebook/Bez servítky – TV JOJ