Včera večer obletela všetky médiá správa o rozpade doposiaľ jedného z najkrajších a najstabilnejších párov nášho šoubiznisu. Cyklista Peter Sagan na svoj oficiálny facebookový profil napísal po 11. etape Tour de France status, v ktorom verejnosti oznámil, že jeho vzťahu s manželkou Katkou odzvonilo. Peťovým slovám však nikto nechce veriť, toto sú reakcie fanúšikov!

Naozaj to urobil on? Neveriacky sa pýtajú nielen skalní fanúšikovia cyklistickej jednotky, ale všetci doposiaľ považujúci vzťah Petra Sagana s manželkou Katkou za idylický a ukážkový. Ľudia nechcú veriť slovám, ktoré slovenská hviezda, aktuálne na prestížnych pretekoch Tour de France bojujúca o zelený dres, napísala na svoj oficiálny facebookový profil. „Po dlhej a starostlivej debate, Katka a ja sme prišli k záveru, že bude lepšie, ak sa ako pár rozdelíme. Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme s týmto rozhodnutím,“ informoval verejnosť Peter Sagan. Celé jeho vyjadrenie si môžete prečítať — TU —

Po pár hodinách sa pri Peťovom príspevku objavilo viac ako 1200 komentárov. Najviac z nich vychádza z toho, že ide o vtip či fake. Ľudia sa domnievajú, že sú to len špekulácie, nechcú uveriť tomu, že by sa trojnásobný majster sveta v cyklistike so svojou manželkou naozaj rozišiel. „Prečo to neni aj po slovensky? Je to fake. Niekto sa mu tam nabúral do FB. Jeho hlava je teraz úplne inde a nemal by čas na takéto keci,“ takto znie jeden z mnohých komentov smerujúci k tomu, že správa o rozchode Saganovcov nie je pravdivá. „To určite nie je pravda, jednak teraz lieta kade-tade a nemáš čas vypisovať alebo teda ten, kto to za neho robí, a jednak prečo by to robili,“ pripíja sa ďalšia fanúšička. Každopádne táto informácia všetkých nepríjemne šokovala, čo badať podľa množstva ľútostivých reakcií pri Petrovom príspevku, ktorých neustále pribúda.

Výber komentárov pri Petrovom príspevku týkajúceho sa rozchodu s manželkou Katkou

Zdroj/Foto: Facebook