Ak ste raz slávna, musíte rátať aj s tým, že nie každému bude vaša osoba a život po chuti. Taká Zuzana Plačková by vám o hejtoch a nelichotivých správach zrejme vedela rozprávať celé hodiny. To, čo ale pred pár hodinami zakotvilo v jej instagramovej schránke, sa nevidí len tak často!

Známu mudelku a hviezdičku reality šou sleduje na Instagrame 469 tisíc ľudí, čím sa radí medzi najobľúbenejšie slovenské osobnosti na obrázkovej sociálnej sieti. S úspechom však ide ruka v ruke aj kritika, ktorú sa snaží Queen Plačková prijať s humorom. Posledný hejt mierený na jej osobu by totiž citlivejším náturám mohol spôsobiť psychickú traumu.

Zuzana Plackova

 „Si ty ozaj len pi*a pri*ebana sedláčka, ale že strašne sedlácka pi*a, tela pri*ebané, sprostá bedňa gitu,“ takto sa v správe pre Zuzanu začal vylievať zo svojho hnevu istý Petr. Tu to však ani zďaleka nekončilo. Muž si vylial srdce v takmer kilometrovej správe, v ktorej Zuzke nezabudol xykrát pripomenúť, že je pri*ebaná pi*a. Kráska z Čadce to ale našťastie vzala s humorom a jeho vulgarizmy okomentovala slovami: „Toto je čo za diagnózu?“

Zuzana Plackova

Video s celou správou plnou vulgarizmou si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram, Facebook