Náklad, ktorý zabolí. Patrik Vrbovský po boku novej partnerky Jasminy Alagič zažíva zrejme najmedializovanejšie obdobie vo svojom živote. A áno, nepochybne aj to najzamilovanejšie, čím sa neváha pochváliť na sociálnych sieťach.

Práve milostné príspevky, ktoré Patrik verejne smeruje svojej mladej polovičke, rozdelili jeho sledovateľov na dva tábory. Zatiaľ čo jedných teší úprimné šťastie známeho rapera, tí druhí nešetria kritikou predovšetkým kvôli jeho bývalej priateľke Dare Rolins, ktorá sa netají tým, že jej tieto odkazy priniesli smútok a sklamanie.

Negatívne reakcie Rytmusovych fanúšikov však nezostali len na sociálnych sieťach. Navážanie do úspešného interpreta sa vyhrotilo na Sázavafeste, kde ho zrejme po prvýkrát v kariére vypískal dav ľudí stojacich v publiku s telefónmi v ruke. Viac o tejto udalosti nájdete >>>TU<<<.

Kritika neprestáva

Do jeho mena sa tentokrát obuli aj naši českí susedia, ktorí si posvietili na Rytmusove verejné vystupovanie. Na začiatok uznávaná česká štylistka Alena zhodila jeho šatník: „To je proste jedna väčšia tragédia než druhá. To je naozaj nešťastie ako cez kopirák.

Po týchto pikantných slovách prišla na rad studená sprcha. „Vždy hovorím – tak sa pozrite na Jay-Z. To je raper non plus ultra a je to skutočný king. Nie, ako tento ´šmrdla ze Slovenska´,“ pokračovala s atakovaním jednej z najvýznamnejších slovenských osobností.

Ak si myslíte, že týmito slovami plnými urážok svoj prejav ukončila, mýlite sa. Ako príklad použila aj svetového návrhára Ricka Owensa: „Počul o ňom niekedy tento mrcas? Nikdy. Pre mňa je to cirkusant a kolotočiar!

Štýl, ktorý si Patrik nepopierateľne stráži, je súčasťou jeho pracovného imidžu. Okrem toho, jeho partnerka Jasmina Alagič sa pohybuje v oblasti módy ako moderátorka úspešnej televíznej stanice FashionTV, čo znamená, že móda je súčasťou ich každodenného života.

Na margo toho vyslovila česká štylistka svoje posledné vety, ktorými vyzdvihla aj raperov charakter, hoci pochybujeme, že sa s Patrikom niekedy stretla tvárou v tvár. „Obávam sa, že ľudia s takýmto egom si nenechajú hovoriť ani do toho, aké si majú kúpiť ponožky. Mohol by mať pri sebe aj Annu Wintour a stále by šiel ten svoj kolotočársky štýl,“ ukončila svoje hodnotenie v šou Extra Focus.

Foto: Instagram, Twitter l Zdroj: Extra.cz