Po niekoľkých týždňoch sme sa v sobotu konečne dočkali vytúženého semifinále šou Československo má talent, z ktorého vzišli adepti na samotného víťaza. Napriek tomu, že sa projekt doposiaľ u divákov tešil veľkej obľube, semifinále hodnotia ako totálne fiasko.

K štvorici účinkujúcich, ktorí dostali už počas castingu zlatý buzzer, a teda speváčke Ruženke (postup od Diany Mórovej)12-ročnému spevákovi Christianovi (postup od Jakuba Prachařa)bruchomluvcovi a komikovi Zdenkovi s umelou bábkou Matýskom (postup od Jara Slávika) a akrobatickému duu Kiriku Brothers (postup od Marty Jandovej) sa v sobotu pridalo ďalších šesť mien. Finálová desiatka je tak už síce známa, no diváci sú na Jojku poriadne nahnevaní.

Ružena Kováčová (spev)

Nečakaná zmena

Kým doposiaľ boli súčasťou Talentu semifinálové kolá, v ktorých sa kandidáti na výhru opäť postavili pred porotu s novým číslom, tentokrát malo semifinále úplne iný priebeh. Diana Mórová, Jaro Slávik, Marta Jandová a Jakub Prachař totiž jednotlivé vystúpenia sledovali len cez počíťač, pričom finalistov hodnotili prostredníctvom spoločného videohovoru. K tomu sa ešte pridalo neprofesionálne moderovanie a mimoriadna kritika bola na svete.

Ceskoslovensko ma talent

Diváci ostali nespokojní

„Scenárista mal pri semifinále depresiu alebo dovolenku? Porota na skype, žiadny diváci, trápne ticho, súťažiaci sa išli unudiť, a to nehovorím o divákoch, no a dvojka moderátorov…prepáčte, ale ešte aj Evelyn vo Farme je lepšia….verím, že máte talent, ale moderovanie, to už nerobte,“ napísala na Facebook Valéria. „Tak to bolo max trápne.. akože interview so súťažiacimi má byť semifinále ?? 😀 Lebo štúdio neni na to prisposobene? 😀 .. porotci na telefóne a moderátori bez kopy kartičiek úplne stratení 😀 .. publikum nikde, trápne ticho 😀 .. myslim, že na talente zarobíte dosť na to, aby sa dalo spraviť jedno dôstojné a plnohodnotné semifinále 😉 .. otras, trapas a hanba…,“ na rovinu vyjadrila svoj názor Magdaléna. To bolo úplne vysmiatie sa divákovi…. Zrušte to…. Ďalej už ani nepokračujte… Celé zle…,“ pridala sa aj Zlatica. A čo si o semifinále Talentu myslíte vy? Napíšte nám do komentárov na Facebooku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kritika divákov

Ceskoslovensko ma talent Zdroj: Facebook/Televízia Joj, TV JOJ | Foto: Joj.sk