Dominika Mirgová sa aktuálne teší z úspechu svojej chytľavej novinky Noc patrí nám, ktorú nahrala so slovenským raperom Adissom. V klipe sa Domča premenila na zvodnú dračicu, čo však mnohé puritánky pobúrilo. Speváčka si ale našťastie z kritiky ťažkú hlavu nerobí a naďalej dokazuje, že aj mamičky môžu byť poriadne se*y.

To nikto si nevšimol, že má dieťa a muža a ošmieta sa niekomu inému pri rozkroku? Myslím si, že je to nechutné, keď si to pozrie jej dieťa, keď bude väčšie,“ aj takéto komentáre sa vyskytli na adresu Dominiky Mirgovej po tom, ako vydala videoklip k skladbe Noc patrí nám. Krásna Trnavčanka však dámam s podobným názorom poslala jasný odkaz, ktorý si môžete prečítať — TU —.

Dominika Mirgova
Dominika v klipe Noc patrí nám

Domča je mladá a atraktívna umelkyňa s krivkami tvarovanými na tých správnych miestach, prečo by sa teda mala prezentovať ako konzervatívna puťka? :) A navyše nič z toho, čo zverejní, nepôsobí vulgárne, ale práve naopak – zvodne a poriadne žensky.

To platí aj o Dominikiných posledných záberoch, s ktorými sa podelila na Instagrame. Pri tom z postele dokonca naznačila, že ide o ochutnávku z ďalšieho pripravovaného videoklipu, tentokrát v spolupráci s jej kamarátom, českým spevákom Jankom Bendigom. Pri pohľade na blondínkine fotky tak musíme konštatovať, že Dominika Mirgová patrí jednoznačne medzi najse*y mamičky slovenského šoubiznisu!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika Mirgova Dominika Mirgova Dominika Mirgova

Zdroj/Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial