S blížiacim sa koncom roka nastáva tá správna chvíľa zosumarizovať si niektoré významné veci. Jednou z nich je aj informácia o najviac vyhľadávaných slovenských celebritách. Rok 2018 tak už pozná svojho víťaza!

V priebehu roka sa udialo množstvo udalostí, ktoré vyvolali nemalý rozruch. Medzi najsledovanejšie incidenty patril napríklad rozchod speváčky Dary Rolins s Patrikom Rytmusom Vrbovským či raperova následná nová známosť Jasmina Alagič a náhle zásnuby. Obrovskú pozornosť si vyslúžila aj kontroverzná desiata séria reality show Farma X, kde sa to len tak hemžilo slávnymi tvárami. Kráľom slovenského internetu sa však mohla stať iba jedna jediná osoba!

farma

Na oficiálnom profile moderátorky Jasminy Alagič sa pred malou chvíľou zjavil príspevok, ktorý odhalil pravdu. Podľa najnovších informácií sa totiž najvyhľadávanejšou osobnosťou v našej krajine stala práve Rytmusova snúbenica. Balkánska kráska tak prežíva skutočne veľmi vydarené obdobie.

Samotná Alagič sa k výsledku vyjadrila so slovami, že nemá v úmysle sa týmto obrovským úspechom chváliť. Ako sama tvrdí, nie je pre ňu až také dôležité, koľko ľudí si zadá jej meno do Googlu. Omnoho viac si vraj cení tých, ktorí úprimne túžia spoznať jej skutočnú povahu – a práve pre tento účel používa svoj osobný účet na Instagrame.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jasmina alagic

Zdroj: Instagram/Jasmina_alagic | Foto: Instagram/Jasmina_alagic, Farma2018_official,