Obľúbený bubeník a perkusionista Bongoman Elizz, ktorého namakané šouky môžete vídať najmä po kluboch, aktuálne brázdi vody slovenského internetu aj svojimi vtipnými videami. Najnovšie sa mladý sympaťák pri príležitosti včerajšieho MDŽ prihovoril všetkým dámam, v rámci čoho mu pomocnú ruku podalo niekoľko známych tvárí.

Jozef, Jožo, Jožino, Chosé alebo aj umeleckejšie – Bongoman Elizz. 27-ročný fešák z okresu Michalovce sa stal nedávno hviezdou slovenského internetu, keď nám ponúkol svoje vyjadrenie na zrušený koncert Nicki Minaj v Bratislave. Toto originálne dielko sa stretlo s mimoriadnym úspechom, a tak mladý kreatívec v tvorbe komických videí naďalej pokračuje.

Bongoman elizz

Vtipný hudobník si pri príležitosti Medzinárodného dňa žien pripravil pre nás dámy ten najlepší darček. Avšak nepodieľal sa na ňom len on sám, do roboty zatiahol aj Noru Mojsejovú, Roberta Fica či v neposlednom rade Evu Mázikovú, ktorá tento počin bravúrne zaklincovala. Takže dievčatá, ako hovorí Evička – ,,po každom daždi, vyjde zase slniečko,“ pričom kontext pochopíte, keď si pozriete celé toto podarené video – zaručujeme, že vám budú tiecť slzy!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/bongomanelizz