Len minulý týždeň to vyzeralo tak, že sa Tamara a Marek k sebe vrátia, keď spolu strávili noc na gauči u Tomáša, no dnes je už všetko inak. Za všetko môže mladá opatrovateľka Žanetka, ktorá sa objavila v škôlke ako blesk z jasného neba.

Asi vám netreba hovoriť, že my ženy sme v stave zúfalstva schopné urobiť naozaj čokoľvek, a to aj za cenu najväčšej hanby sveta. Presne takej sa dožila obľúbená postava riaditeľky škôlky v rodinnom seriáli Oteckovia.

Oteckovia

Hoci všetko nasvedčovalo tomu, že sa údržbár Marek nasťahuje naspäť k svojej bývalej manželke Tamare, čoho sa ich dve spoločné deti Nina a Viki už nevedeli dočkať, romantický scenár zmenila mladá a krásna opatrovateľka Žanetka, ktorá prišla do škôlky pre svojho „klienta“ Peťka.

Slovo dalo slovo a Marek sa už zrazu sympatickej slečne vybral opravovať gril, čo samozrejme, neušlo pozornosti jeho ex. A tak Tamara zrealizovala špehovaciu musiu, ktorá však dopadla katastrofálne. I keď sa na hereckom výkone výbornej herečky Zuzky Mauréry schuti zasmejete, ocitnúť sa v podobnej situácii ako ona by v reálnom živote nechcela žiadna žena.

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: YouTube