Móda a predovšetkým módny priemysel nie sú len o zábave a to isté platí aj pre blogerov. Na to, aby ste v tomto biznise mohli zarábať milióny treba tvrdú prácu a trochu šťastia. Samozrejme, nejakú tú úlohu hrá aj talent, vedieť skĺbiť top s nohavicami, napísať o tohtoročnom fashion weeku, poradiť aké tiene sú v kurze a ako si uviazať šatku na 25 spôsobov.

Bloger musí vedieť inovovať, predávať a prekvapovať! V spolupráci so svetovými značkami zaistí, že ľudia vás budú oslavovať a každé druhé dievča sa bude snažiť vyzerať ako vy. Čo viac si priať?

Prinášame vám ďalšiu päticu najvplyvnejších blogerov dneška!

Chiara Ferragni (The blonde Salad)

1

27-ročná Talianka, ktorá momentálne žije v L.A je rovnako známa v Európe aj Amerike. S vyše 3 miliónmi followerov na Instagrame je globálnou hviezdou aj pre mnohé značky, s ktorými spolupracuje. Objavila sa na titulnej strane februárového čísla Lucky magazínu spolu s ďalšími blogerkami, Nicole Warne a Zanita Whittington.

Wendy Nguyen, (Wendy’s lookbook)

2

Ďalšia blogerka z L.A. je známa vďaka svojmu Youtube chanellu. S viac ako 600 000 subscribermi rozdáva rady svojim fanúšikom. Má veľmi unikátny pohľad na veci, vďaka čomu sa dostala na výslnie.

Blair Eadie (Atlantic-Pacific)

3.1

Blair je známa pre svoj chytrý prístup k móde. Táto Newyorčanka najprv pracovala pre GAP a OLD NAVY ako nákupca čo značí, že má profesionálny základ, keď príde na outfity. Jej blog v priebehu mesiaca nabral viac ako 1,3 milióna fanúšikov. Značky s ňou spoluprácu doslova milujú vďaka tomu, že vie čitateľov premeniť na zákazníkov.

Rumi Neely, (fashion toast)

4

Neely založila fashion toast v roku 2007. Ovplyvnila ním dnešnú generáciu a hlavne svojich fanúšikov, ktorým poskytuje na svojom blogu fotografie „cool“ oblečenia a mnohých póz. V minulosti spolupracovala s mnohými značkami, no teraz si založila vlastnú značku „Are you I am“, ktorou sa snaží priblížiť svojim fanúšikom. Tí, ktorí ju obdivujú sa môžu tešiť kolekciou ušitou priamo pre nich.

Emily Schuman  (Cupcakes and cashmere)

5

„Urob si sám“, jedlo a najmä móda, tomuto sa venuje Emily. Kvôli blogovaniu sa stala idolom žien, napísala knihu a podpísala zmluvu s Esteé Launder. Aj vďaka tomu denne nadobúda tisíce fanúšikov.

Oslovili vás tieto dámy? Ak máte blog aj vy, pošlite nám ho a zaradíme vás do tretej časti! 🙂

Autor: Katarína Mydliarová

Foto: Facebook