Po niekoľkých týždňoch dráždenia fanúšikov a nenápadného, ale účinného proma v podobe vypúšťania fotografických teasterov na svojom Instagrame, Taylor Swift konečne vypustila do éteru dlho očakávaný videoklip ku skladbe ,,Bad Blood“.

Všetci fanúšikovia speváčky sledovali niekoľko dní so zatajeným dychom, kto ďalší sa v klipe objaví. Každým dňom pribúdali na sociálnej sieti ďalšie a ďalšie mená, vždy sprevádzané plagátom v štýle filmu ,,Sin City“, v čiernych, bielych a červených farbách. Samozrejme aj vďaka otravným paparazzom, ktorí zrejme prekvapenia radi nemajú a musia vždy všetko dopredu prezradiť, ste mali možnosť vidieť kompletné ,,herecké“ obsadenie priamo na pľaci.

FEMME FATALE- týmto slovným spojením by sme mohli opísať štipľavú novinku z najnovšieho albumu Taylor Swift, ,,1989″, ktorú obsadili najhorúcejšie mená súčasného šoubiznisu. Speváčka a jej tím sa zrejme inšpiroval filmovou klasikou ,,Kill Bill“ a svoj feminizmus si naplno vybila práve v tejto skladbe, kde si zahrala jednu z hlavných hrdiniek. Vo videoklipe plnom výbuchov, zbraní, výstrihov a hlavne nakopávania zadkov opačného pohlavia nám Taylor ukázala svoju doposiaľ neodhalenú stránku (aj keď sme viac ako tušili, že tam je!). Hviezdne video malo premiéru na Billboard Music Awards, kde aj vďaka Ellie Goulding, Selene Gomez či Hayley Williams z Paramore zožalo veľký úspech.

Ako vidíte, v poslednom čase ide Taylor výrazne karta a ktovie… Možno sa časom dočkáme aj celovečerného filmu, ktorý by neprilákal iba mužské publikum, ale aj nežnejšie polovičky, ktoré by im aspoň mohli poutierať sliny. Neváhajte a určite si pozrite túto novinku plnú sexy žien, od Seleny Gomez až po Cindy Crawford! 🙂

Autor: Katarína Mydliarová

Video: Youtube

Foto: Instagra