Mišo Gajdošech sa do povedomia širokej verejnosti dostal vďaka účinkovaniu v desiatej sérii Farmy. Po boku kamaráta Martina Šmahela sa mu podarilo prebojovať sa takmer do finále, no na výhru to nestačilo. Známy model sa však zviditeľnil dostatočne na to, aby sa počet jeho priaznivcov mohol ďalej rozrastať. A práve fanúšikov pred malou chvíľou potešil skutočne jedinečným záberom.

Na sociálnej sieti Instagram sa rozšírila originálna výzva, v rámci ktorej majú ľudia zverejňovať fotky vytvorené 10 rokov dozadu. V posledných dňoch sme teda svedkami neuveriteľných premien známych osobností, pričom niektoré celebrity zmenou imidžu doslova vyrážajú dych.

Karin Dvorakova

O tom, že desať rokov je naozaj dlhá doba, svedčí aj najnovší príspevok bývalého farmára. Sympatický idol žien totiž vytiahol archívny záber, ktorým fanúšikov totálne odrovnal. „No vážne som bola zvedavá, že ako sa zmeníš, a dosť si zmenil. Hlavne tie vlasy,“ poznamenala jedna z obdivovateliek populárneho modela.

„Tak toto je najväčšia zmena, akú som videla za posledné dni na Instagrame,“ nestačila sa čudovať ďalšia komentujúca. Pri pohľade na slovenského fešáka s bohatou kučeravou hrivou a čerstvo sa rysujúcimi svalmi vám ale ihneď bude jasné, že tieto reakcie sú opodstatnené. Michal Gajdošech poriadne vyzrel do krásy, pričom na svoju mladšiu verziu sa dnes už takmer ani nepodobá.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Miso Gajdosech

Zdroj/Foto: Instagram/Migajdo, karinnett