Populárna show Amerika má Talent je slávna po celom svete najmä vďaka svetoznámym porotcom, odvážnym súťažiacim a silným emóciám. Ale to, čo sa odohralo v poslednej sérii tohto programu, sa dá len veľmi ťažko slovami opísať. Sebavedomý muž vystrašil všetkých natoľko, že sa aj samotní porotcovia pri jeho vystúpení triasli od strachu!

Jednou zo slávnych osobností v porote tejto súťaže je krásna modelka Heidi Klum. Práve tá sa počas extrémne nebezpečného predstavenia ocitla v priamom ohrození života. Na jej zdesenie sa so zatajeným dychom prizerali ostatní porotcovia, moderátori aj celé publikum. Po tom, ako si Heidi muž menom Aaron Crow zavolal k sebe na pódium, ostali všetci v absolútnom šoku. Tajomne vyzerajúci Američan sa totiž chystal odstreliť lukom jablko rovno z modelkinej hlavy!

Všetci do jedného začali okamžite kričať, pričom samotná kráska sa celá triasla od strachu. Strelec však nikoho nešetril a po tom, ako bez váhania napol svoj luk, šíp odpálil. Ako toto číslo dopadlo? Pozrite si vo videu.

https://www.youtube.com/watch?v=VZL90yX_ORc

Zdroj/Foto/Video: YouTube