Populárny komentátor diania v slovenskom šoubiznise rozhodne vie, ako prekvapiť! Napriek tomu, že tehotenstvo svojej ex-partnerky a kolegyne Boženy Verešovej avizoval už niekoľkokrát, mnohí týmto fámam veľký význam neprikladali. Všetko sa však zmenilo vo chvíli, kedy Martin Jakubec ukázal fanúšikom mimoriadne zaujímavú rodinnú snímku.

Kontroverzný hudobník sa počas uplynulých mesiacov viackrát navážal najmä do hviezdnych manželov rapera Rytmusa a moderátorky Jasminy Alagič, ktorí sa onedlho stanú rodičmi prvorodeného bábätka. Jakubec vo ale svojich útokoch neraz spomínal, že dieťa čaká práve on s Božankou, a že sa tiež spoločne pripravujú na príchod potomka.

Martin Jakubec

Najnovšia fotografia sa tak má stať jasným dôkazom toho, že extravagantný módny guru neklamal. Martin sa totiž vyfotil po boku vysmiatej blondínky, pričom obaja šťastne vyzerajúci speváci držia v rukách malého chlapčeka. Z vyjadrenia Martina Jakubca tak mnohí ľudia ostali v nemom úžase.

Tieto slová zrejme nikto nečakal

,,Dovoľte, aby sme Vám ukázali naše bábo. Keďže mnohí nás chceli konečne vidieť spolu, tak sme sa rozhodli. Šťastná rodinka – mamička Božanka, ocino Martinko a naša láska Alexík,“ milovník šlágrov predstavil údajne vlastného synčeka s Boženou Verešovou.

,,Dieťatko je náš malý anjelik krásny. Najväčšie dary, ktoré môžete dať svojim deťom, sú korene zodpovednosti a krídla nezávislosti. Najväčší dar, ktorý môžu dať rodičia svojim deťom, je nechať ich vidieť, ako sa milujú navzájom. A my to vieme aj ako milujúci rodičia,“ okomentoval fotografiu, kde si svojrázny párik očividne užíva spoločnosť malého dieťatka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jakubec

Zdroj/Foto: Instagram/martinjakubec_official