Druhé kolo týždenného seriálu televízie Markíza máme úspešne za sebou. Osem známych slovenských osobností sa opäť premenilo na svetové hviezdy, pričom nechýbala ani jedna z najvýraznejších súťažiacich – moderátorka Jasmina Alagič. 

Exotická tvár televízie FashionTV Czech&Slovak prekvapila výkonom, aký od nej nikto nečakal. Jasmina sa na pár minút premenila na svetovú speváčku Camilu Cabello v jej najväčšom hite s názvom Havana. Malú ukážku moderátorkinho spevu si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Ešte pred samotným vystúpením poskytla sympatická kráska rozhovor moderátorovi celej šou Martinovi „Pycovi“ Rauschovi.Ako tancuješ?“ Znela jeho priama otázka pred náročnou choreografiou, ktorú mala Jasmina pred sebou. „Vieš čo, asi tak jak hrám na saxofón,“ reagovala Alagič, pričom narážala na svoje dávne vystúpenie v Miss Slovensko. Táto odpoveď zarazila aj samotného Pyca, ktorý nedokázal skryť trápny moment a nervozitu.

Záznam zo súťaže z roku 2009 sa rozšíril medzi verejnosť najmä po tom, čo sa prevalil Jasminin vzťah s najznámejším slovenským raperom Patrikom Vrbovským. Spätne si ho môžete pozrieť >>>TU<<<.

 

Vystúpenie víťazky Ivany Regešovej, ktorá stvárnila Adele, si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto: TV Markíza, Instagram l Video: Streamable.com