Do slovenského šoubiznisu každoročne pribudne mnoho párov, ktoré si v niektorých prípadoch povedia svoje ,,áno“, no núdza nie je ani o bolestivé rozchody. Kým niektorí to spolu vzdajú už po pár mesiacoch, nájdu sa aj takí, ktorí to tiahnu už celé roky.

 

Pavol Habera a Daniela Peštová

Známy slovenský spevák Paľo Habera a modelka Daniela Peštová patria jednoznačne medzi najstálejšie páry česko-slovenského šoubiznisu. Pavol a Daniela spolu majú dve deti – syna Paula, dcéru Ellu a nedávno dokonca oslávili už svoje 17. výročie, o ktorom obaja písali aj na svojich sociálnych sieťach.

Pavol Habera a Daniela Peštová

Zdena Studenková a Braňo Kostka

Vzťah herečky Zdeny Studenkovej a dirigenta a člena skupiny Fragile, Braňa Kostku, je dôkazom toho, že vek je naozaj len číslo. Aj napriek väčšiemu vekovému rozdielu to umelcom spolu naozaj klape a sú si vzájomnou oporou už krásnych 24 rokov.

Zdena Studenková a Braňo KostkaDara Rolins a Rytmus

Speváčke Dare Rolins a najslávnejšiemu slovenskému raperovi Rytmusovi to spolu naozaj pristane. Aj napriek tomu, že sú obaja vďaka svojej práci extrémne zaneprázdnení, vždy si na seba vedia nájsť čas. Tento slovenský pár žijúci v Prahe to spolu ťahá už 5 rokov a my im prajeme, nech im to vydrží ešte veľmi dlho.

Dara Rolins a Rytmus

Zlatica Puškárová a Patrik Švajda

Zlatica Puškárová a Patrik Švajda patria medzi najznámejšie televízne páry, najmä vďaka spoločnému moderovaniu Televíznych novín. Pár sa nestretával len doma, ale aj na pľaci v spravodajstve, no teraz si dal opäť ďalšiu pauzu. Moderátorka Zlatica totiž svoju manželovi Patrikovi porodila už druhého syna Adama Jaroslava a momentálne sa obaja vytešujú z rodičovských povinností.

Zlatica Puškárová a Patrik Švajda

Dominika Cibulková a Michal Navara

Dominika Cibulková a Michal Navara sa spoznali pred viac ako šiestimi rokmi na diskotéke, kde medzi nimi prebehla iskra. Následne spolu začali chodiť a minulý rok si tento mladý pár povedal svoje ,,áno“ v Dóme sv. Martina v Bratislave. Michal je pre svoju manželku veľkou oporou aj napriek tomu, že jej život je niekedy až priveľmi hektický. Dominika musí veľa cestovať, no práve on jej na týchto cestách robí spoločnosť.

Dominika Cibulková a Michal Navara

Monika Hilmerová a Jaro Bekr

Herečke Monike Hilmerovej a choreografovi Jarovi Bekrovi, ktorí uzavreli manželstvo v roku 2009, sa vo vzťahu skutočne veľmi darí. Pár má spolu dve deti, dcérku Zaru a synčeka Lea, s ktorými trávia aj napriek mnohým povinnostiam čo najviac času. Svedčí tomu aj fakt, že rodinka sa len prednedávnom vybrala na spoločný výlet karavanom, o čom sa herečka zmienila aj na sociálnej sieti.

Monika Hilmerová a Jaro Bekr

Foto: Instagram, Facebook