Na sobotnom udeľovaní cien pre najúspešnejších influencerov najviac bodoval komik František Košarišťan alias Fero Joke, ktorý spomedzi všetkých nominovaných získal najvyšší počet hlasov. Ak by sa ale soška dávala aj najextravagantnejšiemu outfitu, v tejto kategórii by rozhodne zhrabla prvenstvo známa tatérka.

Štvrtý ročník Social Awards Slovakia sa niesol v znamení extravagancie. Keďže hostia sa snažili čo najviac priblížiť stanovenému dress codu, na pódiu či v hľadisku bolo možné vidieť samé jedinečné outfity, ktoré v bežných obchodoch nekúpite. Najviac však vyčnievala z radu Ivana Beláková.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Celebritná tatérka žije už dlhodobo v zahraničí, pričom posledné roky sa zdržiava v Los Angeles, kde zdieľa domácnosť s mexickou partnerkou Veronicou. A tak ako sa nehanbí za svoju lesbickú orientáciu, tak nemá problém ani s poriadne výstrednými kúskami. Talentovaná blondínka zavítala na SOWA v čiernej priesvitnej blúzke, v ktorej s gráciou ukazovala svetu celé prsia. Ivke robila spoločnosť, ako inak, jej nemenej výrazná polovička.

Celé outfity Ivany a Veronicy si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/ivanatatooart