Ako sa zdá, láska vraj hory prenáša a inak to zrejme nebude ani v tomto prípade. Keď sa v priebehu roka 2017 začalo pošuškávať, že krásna speváčka Selena Gomez začala tvoriť pár s hudobníkom The Weekndom, celý svet zostal v miernom šoku. Brunetku totiž všetci túžili opäť vidieť po boku jej bývalého priateľa Justina Biebera, ktorý Selenu považoval za ženu svojho života.

Selena Gomez a Justin Bieber tvorili priam ukážkový pár v rokoch 2011 – 2015. Dve deti zo sveta šoubiznisu zahoreli veľkou láskou, a aj keď bola obľúbená umelkyňa v počiatkoch vzťahu fanúšičkami speváka doslova atakovaná, nakoniec sa stala ich jedinou možnosťou, ktorú sú pri svojom svätom Justinovi ochotné tolerovať. Po trpkom a najmä neuveriteľnom rozchode dvojice sa Selena dostala so zdravotnými ťažkosťami na viacero kliník, kde absolvovala dlhodobú liečbu. Návrat k Justinovi neprichádzal podľa jej slov do uváhy a keď bola videná s hudobníkom The Weekndom, všetci považovali ich vzťah iba za marketingový trik. Ako sa však neskôr ukázalo, speváčka začala so sympatickým Ábelom skutočne chodiť, no ako sa zdá, dnes je všetkému koniec.

Podľa viacerých zahraničných zdrojov sa Selena s The Weekndom rozišla už pred niekoľkými týždňami a dnes si opäť hľadá cestu k svojmu bývalému priateľovi Justinovi Bieberovi. Potom, ako bola ,,nenápadná“ dvojica videná na spoločných raňajkách, odišli obaja celosvetovo uznávaní umelci do Justinovej vily i do kostola, kde sa spoločne zúčastnili omše. Ako uviedol zdroj blízky okoliu dvojice pre magazín People.com, z miláčika teenageriek je dnes úplne nový človek: „Zmenil sa, je to úplne iná osoba. Majú sa o čom znova rozprávať. Keď sú spolu, tak sa bavia.“

Napriek tomu, že legendárna ,,Jelena“ opäť ožíva a zaľúbenci vyzerajú byť skutočne šťastní, hudobník The Weeknd má hlavu v smútku: ,,Ábel má zlomené srdce. Veril jej, ale rovnako vie, že Justin bol vždy v jej mysli a nikdy na neho nezabudla,” uviedol utajený zdroj. Po hviezdnom návrate Miley Cyrus a Liam Hemsworth, ktorí si k sebe našli znova cestu, tu máme zjavne ďalší návrat roka.

Foto: Instagram, Twitter