Lucia Mokráňová a Lula Gachulincová sa do povedomia dostali po tom, čo sa stali účastníčkami zrejme najsledovanejšej reality šou na Slovensku. Známe ex-farmárky sa však nedávno objavili aj v seriáli Oteckovia, pričom dnes avizujú ďalšiu hereckú úlohu!

Krásne Lucky z Farmy sa pred krátkym časom stali súčasťou natáčania televízneho trháku Oteckovia, kde predstavovali športovkyne cvičiace vo fitness centre. Ich účasť bola však len dočasná, a tak sa po pár epizódach nenápadne z deja vytratili, hoci sa chvíľkami zdalo, že ešte poriadne zamiešajú karty.

Ako sa ale zdá, o pracovné ponuky sympatické farmárky vôbec nemajú núdzu. Podľa najnovších informácií sa totiž opäť postavia spolu pred kameru, a to rovno na natáčaní nového videoklipu v spolupráci s hudobným producentom Markom Dannom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Moja seriálová dvojička. Zas sme dostali hereckú úlohu,“ tešila sa Mokráňová na zábere s priateľkou Lulou. „Dnes točíme klip. Kto iný by mohol dostať hlavnú rolu, keď nie my dve. Už sme v tom ako doma,“ dodala s vtipom.

Takto načančané ideme do nového klipu. Tešíme sa na výsledok a máme ešte jedno tajomstvo, ale to až neskôr,“ poznamenala aj Gachulincová, a tak sa zdá, že sa ešte máme skutočne na čo tešiť!

Zdroj/Foto: Instagram/llnzz, LuciaMokranova, YouTube