A bude svadba! Jeden z najpopulárnejších a najvyťaženejších moderátorov československého šoubiznisu, pokľakol pred svoju krásnu priateľku, aby sa jej mohol opýtať čarovnú otázku za sprievodu fenomenálneho ohňostroja. Kým ona nič netušila, Leoš Mareš si celý okamih pripravil do poslednej bodky i s gentlemanskou čerešničkou na torte!

Každá z nás si už od útleho detstva predstavuje, že deň, kedy ju požiada jej vyvolený partner o ruku, bude jedným z najkrajších v jej živote. Špeciálna chvíľa, dokonalé načasovanie a jediné ,,áno“, ktoré zmení naozaj všetko. Obľúbený moderátor Leoš Mareš sa rozhodol opäť vstúpiť do zväzku manželského a svoju nádhernú priateľku Moniku požiadal o roku:

,,Cez týždeň som pozval Moniku na víkendový výlet s tým, že nebude vedieť, kam ideme. Včera som vstal skoro ráno, odišiel som do Dvorca Králové za jej ocinom. Bol trochu prekvapený. Podal som kyticu jeho manželke a hovorím mu: ,,Prišiel som vás požiadať o ruku vašej dcéry, pretože ju milujem a chcem si ju vziať.“ Odpovedal: ,,A ona povedala čo?“ -no ona to ešte nevie :) -Aha, no vlastne áno…
Prišli sme do Mariánek na hotel. Dali sme si večeru a po jedle som zobral deky, pozval Avíka na terasu a v tú istú chvíľu začal ohňostroj len pre ňu na našu pesničku od Coldplay. Keď prišla TÁ chvíľa, vybral som krabičku. Monika mi potom povedala, že jej to vôbec nedošlo, videla krabičku, ale myslela si, že je to nejaký darček. No a potom som už kľačal..,“ napísal celý príbeh romantik Leoš, ktorý nezabudol požiadať o ruku svojej snúbenice ani jej otca! Dokonalý gentleman!

View this post on Instagram

V týdnu jsem pozval @monikakoblizkova na víkendový výlet s tím, že nebude vědět kam jedeme. #Překvapení Včera jsem vstal brzo ráno a odjel do Dvora Králové za jejím tatínkem. Byl trošku překvapený. Předal jsem kytici jeho manželce a říkám mu "Přijel jsem Vás požádat o ruku Vaší dcery, protože jí miluju a chci si jí vzít" Odpověděl "A ona říká co ? " – No ona to ještě neví :-))) – Aha, no jo vlastně.. – Dojeli jsme do Mariánek na hotel. Dali jsme si večeři a po jídle jsem vzal deky, pozval Avíka na terasu a v tu samou vteřinu začal ohňostroj jen pro ní. Na naší písničku od Coldplay. Když přišla TA chvíle, vyndal jsem krabičku. Monika mně pak řekla, že jí to vůbec nedošlo. Viděla krabičku, ale myslela si, že to je nějaký dárek. No a pak už jsem klečel.. #AŘeklaAno Lights will guide you home And ignite your bones And I will try to fix you #JoANeníTěhotná

A post shared by Leoš Mareš (@leosmares) on

 

Zdroj: Instagram